معرکه اولین پلتفرم نشر ایده های ناب

آیا شما یک استارتاپ یا شرکت در مراحل ابتدایی هستید که به دنبال تسریع رشد و تامین مالی برای موفقیت خود هستید؟ نیاز به شبکه سازی و تیم سازی دارید؟

معرکه جای شماست.

معرکه چگونه کار می‌کند؟

بیان ایده‌های ناب: اگر شما فکر میکنید که نیاز به یک تیم دارید یا سرمایه گذار و یا منتور و به طور خلاصه احساس میکنید که در هر بخشی نیاز هست پیام شما به دست شخص خاصی برسد تا ایده شما پیشرفت کند نباید از بیان ایده خود بترسید، معرکه این امکان را به شما میدهد که شرایط ایده خود را اعلام کنید و پیامتان را به فرد مورد نظر برسانید.

شنیدن ایده‌های ناب: این بخش برای افرادیست که ایده ندارند اما مشتاق هستند که با افراد صاحب ایده و تیم های خلاق و نوآور ارتباط گرفته و در کنار این تیم ها سرمایه خود را به گردش درآورده و یا از ایده هایی که در صنعت خودشان هست استقبال کرده و از ایده ها جهت پیشرفت در صنعت خودشان استفاده کنند.

مشاورین و منتورها: در بخش کامنت مشاورین و منتورها برای افزایش ارتباط میتوانند با صاحبان ایده ارتباط گرفته و نقطه نظرات خود را بیان کنند. این امر هم در جهت برندسازی و هم برای ارتقا کیفی نسل آینده و اکوسیستم استارتاپی ایران لازم و ضروری بنظر میرسد.

مخاطبان شما مشتریان شما می‌شوند: اگر ایده شما تبدیل به محصول شده است و میخواهید که سهم خود را از مارکت بزرگتر کنید، معرکه یک رسانه است برای تبلیغ محصول و خدماتتان پس این فرصت را از دست ندهید.

درباره ما

advanced divider

معرکه برای اولین بار در رویداد اینوتکس 2023، پایگاه خبری بین‌المللی اقتصاد دیجیتال ایران IDEA (ideannotation.com) برگزار شده و روی استیج قرار گرفت و این فرصت را برای تیم‌های استارتاپی ایجاد کرد تا با صدای بلند برای همه ایده (کسب و کار) خود را ارائه دهند. این فرصت و رخدادهای بعد از آن فصل جدیدی در فرهنگ کارآفرینی ما ایجاد کرد. حالا با توجه به ارتباط ما در معرکه با استیج رویدادهای بزرگ این فرصت را برای معرفی تیم ها ایجاد خواهیم کرد تا افراد بتوانند در رویدادهای مختلف حضور پیدا کنند، ایده و فعالیت های خود را به مخاطبین اعلام کنند.

نکته مهمتر این است که ایده شما بصورت آنلاین برای همه در دسترس خواهد بود و استیج اصلی شما اینجاست. در بخش آموزش نحوه ارائه صحیح را تماشا کرده و به بهترین شکل ممکن ایده و تیم خود را معرفی کنید تا بیشترین میزان بازدید و با کیفیت ترین مخاطبان را هدف قرار دهید.

همکاران ما

advanced divider
Logo-Irandeconomy-01
ایران دکونومی رسانه
اخبار روز دنیای اقتصاد دیجیتال
New Project (1)
IdeAnnotation رسانه
پایگاه خبری انگلیسی زبان اقتصاد دیجیتال ایران
Ravandv2-01-01
روند رسانه
رسانه تحقیقات بازار ایران